Far Temizleme

Araç farları zaman içerisinde çevresel faktörler nedeniyle tozlanır. Araç farlarının kirlenmesi durumunda yalnızca aracınızın dış görünümü etkilenmez. Bu durum gece trafiğinde yol görüşünü de etkiler.

Rengi matlaşan farlar gece sürüşlerinde yolu yeteri kadar aydınlatmaz. Bu nedenle araç farlarınız kirlendiği zaman far temizleme hizmeti almanız gereklidir.

Araç farlarınız kirlendiğinde firmamız ile iletişime geçerek uzman ekibimizden bu hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca, far temizleme işlemi alanında uzman ekibimiz tarafından kaliteli ekipmanlar kullanılarak yapılır.

Far Temizliği Nasıl Yapılır? 

Araç far temizleme sıfır numara zımpara ile yapılan bir işlemdir. Sıfır numara zmpara kullanılarak araç farları kirli tabakadan arındırılır. Ardından pasta işlemi yapılarak far yüzeyi düzeltilir ve parlatılır.

Son işlem olarak farlar parlatılır. Ardından far yüzeyi pürüzsüz bir hale getirilir. Firmamız olarak kaliteli malzeme profesyonel işçilik ve uygun fiyatlar ile araç far temizleme işlemi yapıyoruz.

Bizimle iletişime geçerek sunmuş olduğumuz hizmetler ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız firmamıza ait olan internet sitemizde mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti Başlat
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?