Boya Koruma ve Seramik Kaplama

ÇNR Auto Seramik Kaplama

Araç seramik kaplama dış kaporta yüzeyine uygulanan bir işlemdir. Bu işlem ile dış kaportada meydana gelen çizik çatlak ve dökülmelerin önüne geçilmesi sağlanır.

Aynı zamanda; seramik kaplama aracın boyalı yüzeyinin dayanıklılığını dış koşulların olumsuz etkilerine karşı güçlendirir. Bu sayede dış etkenlere karşı etkin bir koruma sağlanır.

Firmamızda alanında uzman ekibimiz ile araç dış yüzeyi ve boyanın korunmasını sağlamak için seramik kaplama uygulaması yapıyoruz. Firmamız olarak araç seramik kaplama uygulamasını son teknoloji ürünler ile gerçekleştiriyoruz.

Seramik Kaplama İşlemi 

Araç seramik kaplama işlemi firmamız kalitesi ile alanında uzman profesyonel ekip tarafından yapılan bir işlemdir. Bu kapsamda; seramik kaplama işlemi aracın düz boyalı kısımlarına uygulanır.

Seramik kaplama işlemi ile aracınızın boyalı yüzeyi dayanıklılığı güçlenir. Ayrıca bu işlem ile araç yüzeyi daha canlı ve parlak bir hale gelir.

Aracın dış kaportası yağ kir reçine pas gibi lekelerden kolaylıkla temizlenir. Aracınız için seramik kaplama yaptırmak ve bu konuda kaliteli hizmet veren bir firmadan destek almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.