Dolu Hasarı Onarımı

ÇNR Auto Dolu Hasarı Onarımı

Bölgesel ve mevsimsel iklim şartlarının neden olduğu dolu yağışları araçların kaporta aksamına zarar verebilmektedir. Ansızın gerçekleşen bu yağışlar otomobil dış yüzeyinin hasar görmesine sebep olabilmektedir. 1 cm çapındaki bir dolu taneciği yaklaşık 10m/sn hız ile yeryüzüne düşer ve araç yüzeylerine zarar verebilir. Küresel iklim şartlarının değişmesi nedeniyle dolu yağışı nedeniyle hasarlar ansızın gerçekleşebilmekte ve önlem almak imkansız hale gelebilmektedir. ÇNR Auto, dolu hasarının gerçekleştiği durumlarda otomobillerin değer kaybının önüne geçmektedir. Alanındaki uzmanlığını her türlü hasar durumlarında sürücülerin yanında olmak için kullanan ÇNR Auto güvenli hizmet sunar.

Dolu Hasarları Nasıl Onarılır

  1. Çelik alaşımlı özel uç, kalınlık ve hasarlı bölgelere ulaşabilmek için değişik  şekillerdeki özel onarım çubukları ile hasarlı bölgenin masaj yöntemiyle düzeltilmesi.
  2. Yapıştırmalı göçük çektirme sistemi ise; araçların özel onarım çubuklar ile arkasına ulaşılamayan tavan direkleri, arka çamurluk ağız kısımları gibi bölgelerdeki hasarların onarılmasında kullanılır.