Kaput Öncesi
Kaput Öncesi
KAput Sonrası
KAput Sonrası

PDR Eskişehir olarak da bilinen Boyasız Göçük Düzeltme Eskişehir, küçük ezik veya ezikleri onarırken yapılacak en iyi işlemdir. Bazen “yeşil” onarım olarak anılır, ezikleri onarmak için kimyasallar veya diğer yabancı maddeler kullanılmaz. Boyasız Göçük Düzeltme Eskişehir, dolgu maddesi veya diğer toksik maddeler kullanmadığı için en çevre dostu göçük düzeltme türü olarak kabul edilir. Aracınızın boyası bozulmadan kalır, böylece aracınızın ikinci el değeri bozulmadan kalır.

PDR, aracı yeniden boyamak zorunda kalmadan ezikleri gidererek zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. PDR Eskişehir‘in bunu başarmasının bir yolu, metale dişin arkasından masaj yapan özel aletler kullanmaktır. Bu yöntem, aracınızdaki boyaya zarar vermeden metali orijinal haline geri döndürür.

Boyasız Göçük Düzeltme tercihinin bir diğer faydası da geleneksel vücut onarım yöntemlerine göre daha az zaman gerektirmesidir. Tipik bir küçük ila orta büyüklükteki göçük, ciddiyetine ve araçtaki konumuna bağlı olarak çıkarılması yalnızca 15 dakika ile bir saat arasında sürer. Ayrıca, PDR, aracınız tamir edilirken lobimizde beklemeniz için yeterince hızlı çalıştığı için yanınızda kiralık araç getirme konusunda endişelenmenize gerek yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti Başlat
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?